de zelfbouwers
...avonturiers gingen je voor
zelfbouwers per bouwjaar

Wimer & Else
Amsterdam (februari 2025)
Wimer en Else gingen vroeger al geregeld met het busje van Else haar vader op vakantie. Matras achterin en rijden maar. Een ultiem gevoel van vrijheid. Sinds vier jaar reizen ze in hun Tesla met daktent, maar vooral Else hunkert terug naar de vakanties in het busje van haar vader. Nu hun kat is overleden is het tijd voor een eigen camper, waarmee ze straks wat langere reizen kunnen gaan maken.
Bustype: Mercedes Sprinter L2H2 (BJ:2019)
Pakket: Vagebond 1

Diana & Matthijs
Almere (januari 2025)
Voor Diana en Matthijs valt er nog genoeg te ontdekken in Europa. Diana heeft al best wat verre reizen gemaakt en Matthijs heeft als chauffeur ook al heel wat kilometers rondgereden, maar nu wordt het tijd om samen op road trip te gaan. De eerste bestemming is in Nederland, maar daarna gaan ze naar Italië. Samen met hun hond Mopsie.
Bustype: Peugeot Boxer L2H2 (BJ:2015)
Pakket: Flierefluiter 2

Menno & Anouk
Velp (januari 2025)
Bustype: Peugeot Boxer L3H2 (BJ:2019)
Pakket: Vagebond 2

Jan & An
Sint Anthonis (januari 2025)
Jan en An hebben al heel wat gekampeerd. De eerste keer was in een oude Ford Transit van Jan zijn vader. Daarna bouwden ze hun eigen VW busje met een gezellige zithoek achterin. Hierna volgde een (fabrieks-) buscamper, maar dat vonden ze niets. Jaren later begon het bij Jan weer te kriebelen en in 2017 bouwde hij een oude brandweerbus om tot camper. Een mooi project, maar de vieze dieselmotor gooide al snel roet in het eten. Nu bouwen ze deze jonge Ducato om tot Vagebond. Een vergelijkbare indeling als hun eerste VW busje, waar ze zulke goede herinneringen aan hebben.
Bustype: Fiat Ducato L3H2 (BJ:2018)
Pakket: Vagebond 2